CLUB NATACIÓ LLEIDA Entitats esportives Lleida Lleida
CLUB NATACIÓ LLEIDA

Resultats Temporada 2018-19

Clica damunt de la competició per veure els resultats

AGOST:

Campionat d'Espanya Absolut - Terrassa

Campionat d'Espanya Junior - Terrassa

JULIOL:

Campionat d'Espanya Infantil - Picornell

Campionat d'Espanya Aleví - Tarragona

Campionat de Catalunya Junior i Absolut - Mataró

Campionat d'Europa Junior - Kazan

Campionat Catalunya d'Estiu Infantil - Tarraco

JUNY:

Campionat Catalunya d'Estiu Aleví - Sabadell

Final Rellus Benjamí i Prebenjamí - Reus

Final Copa Catalana Absoluta - Caldes

Final Territorial Benjamina 2019 - Sant Jordi

Copa Catalana Aleví - Terrassa

Copa Catalana Infantil - Terrassa

MAIG:

Final Copa Catalana Absoluta - Hospitalet

Fons i estils Aleví - INEF Lleida

Final Delegacions Benjamí/Aleví - Tortosa

Campionat Provincial i Trofeu Sant Isidre - Cervera

7ª Jornada de Lliga Benjamina 5ª Prebenjamina i Trofeu Sant Isidre - Cervera

ABRIL:

Trofeu Albert Barri Mati (Dissabte) - Balaguer

Trofeu Albert Barri Tarda (Dissabte) - Balaguer

Trofeu Albert Barri Petits (Diumenge) - Balaguer

Quarts de final Copa Catalana Absoluta Mati - Mediterrani

Semifinal Copa Catalana Absoluta Tarda - Mediterrani

Trofeu Copa catalana Absoluta - Mediterrani

7ª Jornada de Lliga Aleví i 5ª Infantil - Gualda

Campionat d'Espanya Open Absolut - Sabadell

Campionat d'Espanya Open Junior - Sabadell

MARÇ:

2ª fase Lliga Catalana Absoluta - Cervera

6ª Jornada de Lliga Benjamí i 4ª Prebenjamí - Balaguer

Campionat d'Espanya Infantil - Gijon

6ª Jornada Lliga Alevina - Tàrrega

Circuit Català de Trofeus - Sabadell

5ª Jornada de Lliga Infantil - Gualda

FEBRER:

5ª Jornada de lliga Aleví - 5ª Benjamí i 3ª Prebenjamí - Mollerussa

Trofeu Ciutat de Tarregà - Tarregà

VII Campinat d'Espanya Federacions - Castelló

Campionat Catalunya d'Hivern Aleví - Lloret de Mar

GENER:

Campionat de Catalunya de Fons Indoor - Terrassa

4ª Jornada de Lliga Benjamina i 2ª jornada Prebenjamina - Tarrega

Flanders Swimming Cup  Dissabte Mati  Dissabte Tarda  Diumenge Mati  Diumenge Tarda - Amberes

Campionat de Catalunya Open Absolut - Terrassa

Trofeu de Reis Gran Premi DS - Petits - Gualda

Trofeu de Reis Gran Premi DS - Grans - Gualda


DESEMBRE:

XXIV Copa de Clubs 2ª Divisió - Castelló

3ª Jornada de Lliga Benjamí i 1ª Prebenjamí - Gualda

Campionat Catalunya d'Hivern Infantil i Junior - Sabadell

3ª Jornada de Lliga Alevina - Cervera   4x100 Lliures Mixtes

NOVEMBRE:

2ª Jornada de Lliga Benjamina - Inef

Campionat d'Espanya Absolut - Barcelona

2ª Jornada de Lliga Aleví - Infantil i Absoluts - Balaguer

       4x50 Lliures Fem - 4x50 Estils Mas - 4x100 Estils Fem  4x100 Estils Mas

Circuit Català - Manresa

OCTUBRE:

1ª Jornada de Lliga benjamina - Mollerussa - 4x50 esquena fem. - 4x50 esquena mas.

Circuit Català - Sant Andreu

1ª Jornada de Lliga Aleví/Infantil - Gualda

SETEMBRE:

83ª Travessa al port de Salou

Panta de Sant Llorenç 250m

Panta de Sant Llorenç 1100m

Panta de Sant Llorenç 3200m

Panta de Sant Llorenç 7100m - Pantatho