CLUB NATACIÓ LLEIDA Entitats esportives Lleida Lleida
CLUB NATACIÓ LLEIDA

Resultats Temporada 2017-18

Clica damunt de la competició per veure els resultats

JULIOL:

Campionat d'Espanya Open Absolut - Sevilla

Campionat d'Espanya Junior - Sevilla

Campionat de Catalunya Infantil - Sant Jordi

Campionat d'Europa Junior - Helsinki

Campionat de Catalunya Aleví - Reus

JUNY:

Campionat de Catalunya Junior i Absolut Open - Mataró

Final de Relleus - Reus

Campeonato Open Absolut i Junior Comunitat de Madrid - Madrid

Ciutat de Barcelona 1er dia - Sant Andreu

Ciutat de Barcelona 2on dia - Sant Andreu

Final Lliga Catalana - Sant Feliu

Relleus: Relleus fem - Relleus Masc

Final Territorial Benjamina - Sant Andreu

Copa Catalana Aleví - Terrassa

Copa Catalana Infantil -Terrassa

MAIG:

Final Copa Catalana - Hospitalet

2ª Semifinal Copa Catalana - Hospitalet

8è Trofeu Ciutat de Tàrrega - Grans

8è Trofeu Ciutat de Tàrrega - Petits

Final per Delegacions (Abs-Jun-Inf) - Molins de Rei

Final per Delegacions (Ale-Ben) - Molins de Rei

Trofeu Ciutat de Manresa - Manresa

Trofeu Sant Isidre Mati - Cervera

Trofeu Sant Isidre Tarda - Cervera

Trofeu Sant Isidre Diumenge Petits - Cervera

Relleus: 4x50 Ll. Benjamí Fem     4x50 Ll. Benjamí Mas     4x50 Ll. Prebenjamí Fem     4x50 Ll. Prebenjamí Mas

ABRIL:

Trofeu Albert Barri Mati - Balaguer

Trofeu Albert Barri Tarda - Balaguer

Quarts de final Copa Catalana - Mediterrani

1ª Semifinal Copa catalana - Mediterrani

7ª Jornada de Lliga Aleví - Gualda

    4x100 Estils Fem   -    4x100 Estils Mas

5ª Jornada de Lliga Infantil - Gualda

    4x100 Estils Fem   -    4x100 Lliures Mas

Campionat d'Espanya Absolut Open d'Hivern - Malaga

Campionat d'Espanya d'Hivern Junior - Malaga

MARÇ:

Campionat d'Espanya Infantil - Pontevedra

2ª Fase Lliga Absoluta - Terrassa

2ª Fase Lliga Absoluta  - 4x100 Estils F - terrassa

2ª Fase Lliga Absoluta  - 4x100 Estils M - terrassa

6ª Jornada de Lliga Benjamí i 4ª Prebenjamí - Balaguer

6ª J.Ll. Benjamí 4ª Prebenjamí - 4x25 Lliures Conjunta 2010 - Balaguer

6ª J.Ll. Benjamí 4ª Prebenjamí - 4x50 Conjunta 2009 - Balaguer

6ª J.Ll. Benjamí 4ª Prebenjamí - 4x50 lliures Mixta 2007/2008 - Balaguer

6ª Jornada de Lliga Aleví - Tàrrega

Circuit Català - Sabadell

4ª Jornada de Lliga Infantil - Trofeu d'hivern - CN Barcelona

4ª Jornada de Lliga Infantil - 4x100 Estils masculins - CN Barcelona

4ª Jornada de Lliga Infantil - 4x100 Lliures femenins - CN Barcelona

FEBRER:

Trofeu carnestoltes - Mataró

Campionat Catalunya d'Hivern Aleví - Manresa

32º Trofeu Tresserres - Banyoles

5ª Jornada de Lliga Benjamí i 3ª Prebenjamí - Cervera

Campionat d'Espanya d'autonomies Infantil i Junior - Oviedo

3ª Jornada de Lliga Infantil-Junior-Absoluta - Inef

3ª Jornada de Lliga Inf-Jun-Abs /4x50E Ind. Fem. - Inef

3ª Jornada de Lliga Inf-Jun-Abs /4x50LL Mas. - Inef

5ª Jornada de Lliga Aleví - Mollerussa


GENER:

Campionat Catalunya d'hivern Absolut Open - Terrassa

Campionat Catalunya d'Hivern Junior - Terrassa

4ª Jornada de Lliga Benjamí i 2ª Prebenjamí - Tàrrega

4ª Jornada de Lliga Aleví - Balaguer

VII Campionat Catalunya de Fons Indoor - Sabadell

Trofeu Reis - Petits

Trofeu Reis - Grans

DECEMBRE:

3ª Jornada de Lliga Benjamí i 1ª Jornada de Lliga Prebenjamí - Gualda

Campionat de Catalunya d'Hivern Infantil - Barcelona

3ª Jornada de Lliga Aleví - Trofeu Cervera

NOVEMBRE:

2ª Jornada de Lliga Benjamí - INEFC

Campionat d'Espanya Absolut - Barcelona

2ª Jornada de Lliga Infantil - Junior - Absolut - Balaguer

2ª Jornada de Lliga Aleví - Trofeu Tarrega

OCTUBRE:

Circuit Català - Manresa

1ª Jornada de Lliga Benjamí

Circuit Català - Sant Andreu

1ª Jornda Fons i Estils - Gualda

1ª Jornada Fons i Estils - Inefc


SETEMBRE:

74ª Travessa al Llac de Banyoles - Masculina

74ª Travessa al Llac de Banyoles - Femenina

74ª Travessa al Llac de Banyoles - Menors

Travessa Panta Sant Llorenç - 250 mts

Travessa Panta Sant Llorenç - 1100 mts

Travessa Panta Sant Llorenç - 3200 mts

Travessa Panta Sant Llorenç - Pantatho