CLUB NATACIÓ LLEIDA Entitats esportives Lleida Lleida
CLUB NATACIÓ LLEIDA Entitats esportives Lleida Lleida
CLUB NATACIÓ LLEIDA Entitats esportives Lleida Lleida
CLUB NATACIÓ LLEIDA Entitats esportives Lleida Lleida

Resultats Temporada 2016-17

Clica damunt de la competició per veure els resultats

JUNY:

Final Delegacions - Alevins Benjamins - Reus Ploms

Final Delegacions - Absoluts Juniors Infantils - Reus Ploms

Final Territorial Benjamina - Sant Andreu

Copa catalana Base Aleví - Mediterrani

Copa Catalana Base Infantil - Mediterrani

MAIG:

Trofeu Ciutat de Tàrrega - 100 estils

Trofeu Ciutat de Tàrrega petits

Trofeu Ciutat de Tàrrega grans

Copa Catalana Absoluta 2ª divisió - Granollers

3ª Jornada Fons i Estils - Gualda

Copa de fons - Jornada Primavera - Mediterrani

I Trofeu Ciutat de Manresa

Trofeu Sant Isidre - Cervera

5ª Jornada Lliga Infantil - Cervera

Energy Standard Cup - Lignano (ITA)

Energy Standard Cup - 50 Esquena Fem - Lignano (ITA)

ABRIL:

Trofeu Albert Barri (Mati) - Balaguer

Trofeu Albert Barri (Tarda) - Balaguer

7ª Jornada de Lliga Aleví - Cervera

7ª Jornada de Lliga Benjamí - 5ª Prebenjamí - Tàrrega

Circuit Català - Mediterraní

6ª Jornada de Lliga Aleví - Lleida

6ª Jornada de Lliga Benjamí - 4ª Prebenjamí - Mollerussa

XVIII Cto. España "Open" Absolut Primavera - Pontevedra

Campionat Provincial 2017 - Inefc

MARÇ:

Campionat d'Espanya d'autonomies Aleví - Palma de Mallorca

Campionat d'Espanya Infantil i Junior - Gijon

5ª Jornada Lliga Alevì - Cervera

5ª Jornada Lliga Benjamí 3ª Prebenjami - Balaguer

Circuit Català - Sabadell

FEBRER:

Campionat Catalunya Aleví - Manresa

4ª Jornada de Lliga Infantil - Lleida

4ª Jornada de Lliga Aleví - Balaguer

V Campionat d'Espanya per Federacions Autonomiques

Campionat Catalunya Absolut Open - Terrassa

GENER:

4ª Jornada Benjamí 2ª Jornada Prebenjamí - Cervera

2ª Jornada de Fons i Estils Aleví - Lleida

Campionat Catalunya Fons Indoor

3ª Jornada de Lliga Infantil / Junior / Absoluta - Tarrega

Trofeu Reis - Gran Premi Turbo

DECEMBRE:

Campionat Catalunya Hivern Infantil i Junior - Barcelona

3ª Jornada lliga benjamí i 1ª prebenjamí - Mollerussa

3ª Jornada de Lliga Aleví - INEFC

NOVEMBRE:

Circuit Català - Manresa

2ª Jornada de Lliga Benjamina - Inef

Circuit Català - Sant Andreu

2ª Jornada de Lliga Infantil/Junior/Absoluta - Lleida

2ª Jornada de lliga Aleví - Tàrrega

OCTUBRE:

1ª Jornada de Lliga Benjamina - Balaguer

1ª Jornada de Lliga Provincial Aleví - Cervera

Fons i Estils - Gualda

SETEMBRE:

89ª Travessia al Port de Barcelona - General

89ª Travessia al port de Barcelona - Menors

73ª travessia de l'estany de Banyoles - Masculina

73ª travessia de l'estany de Banyoles - Femenina

73ª travessia de l'estany de Banyoles - Menors

Panta Sant Llorenç - 250 mts


Panta Sant Llorenç - 1100 mts

Panta Sant Llorenç - 3200 mts

Panta Sant Llorenç - 7000 mts